Sponsorów prosimy o kontakt:

+ 48 13 43 65 568
+ 48 13 43 65 683

(wg kolejności zgłoszeń)

PRACOWNIA BUDOWY WĘDEK - ZDZISŁAW CZEKAŁA.

PRACOWNIA BUDOWY WĘDEK - ZDZISŁAW CZEKAŁAPracownia specjalizuje się w projektowaniu i budowie wędek muchowych i spinningowych, wykonywanych na indywidualne zamówienie wędkarzy, przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów i blanków renomowanych firm światowych. Nasze wyroby projektujemy i budujemy łącząc niepowtarzalną elegancję i estetykę wykonania z wysokimi walorami użytkowymi. Dla trzech pierwszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej 30-tych Mistrzostwach Świata w Wędkarstwie Muchowym, wykonaliśmy specjalną nagrodę, klasyczne wędki muchowe, przeznaczone do suchej muszki - pierwsze miejsce wędka długości 6'6” 2 pcs. #3 w kolorze starego złota, drugie miejsce wędka 6'6” 2 pcs. #3 w kolorze ciemnego srebra, trzecie miejsce wędka 6'6” 2pcs. #3 w kolorze brązu. Wędki zostały wykonane ręcznie na blankach Nowo Zelandzkiej firmy CTS Advanced Rod Development (Composite Tube Systems), a do ich budowy wykorzystano najwyższej jakości materiały i komponenty.

Dla osób chcących posiadać niepowtarzalną pamiątkę z 30-tych Mistrzostw Świata w Wędkarstwie Muchowym, pracownia może wykonać pamiątkowe kopie wędek z opisem-dedykacją (30th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship 14-21 June 2010 Lesko-Polańczyk, Poland). Pamiątkowe wędki wykonane zostaną na blankach 6'6” 2 pcs. #3, stworzonych w USA specjalnie dla naszej Pracowni. O szczegóły pytaj - e-mail:  zdzislawczekala@gmail.com w tytule wpisując "san 2010".

Zdzisław Czekała
                    www.madler.pl
         www.madlerwedki.eulotka.pl
          www.madlerlaser.eulotka.pl

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TOP FLY"

Od 1998 roku nasza Firma specjalizuje się w wędkarstwie muchowym.

Jesteśmy importerem materiałów oraz haczyków dla wędkarstwa muchowego. Nasi dostawcy to największe i  najbardziej uznane firmy z całego świata. Jesteśmy producentem sztucznych muszek, których skuteczność potwierdzają nie tylko wędkarze łowiący na Sanie ale także w całej Europie. Nasze wyroby znalazły stałych odbiorców we Francji, Hiszpanii, Anglii, Niemczech, Belgii i we Włoszech. Wszystkie sztuczne muszki wykonane są  na bezzadziorowych haczykach  produkcji japońskiej oraz na ręcznie produkowanych w Czechach i na Słowacji. Do produkcji wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały muchowe  renomowanych  Firm z całego Świata. Nasz sklep mieści się w Sanoku przy ul. Lipińskiego 56 i jest zlokalizowany przy głównej trasie prowadzącej do najlepszych łowisk na rzece San gdzie zostaną przeprowadzone 30-te Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Muchowym.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu oraz strony internetowej www.topfly.com.pl

- z poważaniem,

Barbara i Adam Skrechota.

topfly@poczta.onet.pl

sklep@topfly.com.pl

Taimen - Wedkarstwo Muchowe

Idea aby zaoferować Ci produkty z "najwyższej półki" w naszym sklepie dla wędkarzy muchowych przyświecała nam od samego początku istnienia naszego sklepu. To bezkompromisowe podejście do naszej oferty z zakresu wędkarstwa muchowego zaowocowało produktami takich światowych liderów jak Simms, Sage, Loop, Scientific Anglers, Lamson, C&F Desing, Uni Product czy Keough. Mamy nadzieje, że nasza oferta trafi w Twoje gusta i upodobania, a produkty, które u nas nabędziesz przysporzą Ci wiele satysfakcji i radości.

e-mail: info@taimen.com.pl

Pensjonat GAWRA

Pensjonat GAWRA znajduje się w Łączkach (mistrzostwa Świata , Europy) 300 metrów od Sanu. Z tego miejsca z promieniu kilkunastu km znajdują się najlepsze łowiska pstrągowo-lipieniowe na Sanie. Na gości czeka 35 komfortowych 1, 2, 3 i 4 osobowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym  i TV każdy,oraz sauna. Po wędkowaniu restauracja zaprasza m.in. na kociołek gulaszu, placki po bieszczadzku  oraz zimne lokalne piwo. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, grill, miejsce na rozpalenie ogniska, zadaszona altana która może pomieścić ok. 60 osób, oraz pomieszczenie do suszenia woderów do bezpłatnej dyspozycji gości. Na miejscu możliwość wynajęcia przewodników oraz opłacenia składek na wody okręgu Krosno. W restauracji i wiekszości pokoi dla gości oferujemy bezpłatny dostęp do internetu w technologii Wi-Fi.Pensjonat miał zaszczyt gościć wielu znakomitych muszkarzy ; mistrzów Polski, Europy i Świata, redaktorów czasopism wędkarskich, wędkarskich portali internetowych,członków wielu europejskich i światowych kadr narodowych  i wielu innych.
Serdecznie Zapraszamy !

Vision

Nagrody dla trzech najlepszych drużyn Mistrzostw Świata funduje Vision, marka którą w Polsce znają wszyscy wędkarze muchowi.

Vision Polska

ul. Zakopiańska 58